Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008-2018 Adiutor Centrum D. Janek sp. j.
Wchodzisz z adresu: 35.172.111.47   Przez port: 34884  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna...

Uwagi pomogą nam dostosować się do oczekiwań, podziękowanie - umili dzień Twojemu adiutrowi...
25 dziękuję firmie Adiutor Centrum,zajęła się moją sprawą rzetelnie, fachowo i po ludzku, nie raz rozmawialiśmy długo o moich kłopotach po wypadku, sprawa trwała 2,5 roku, ale opłacało się - otrzymałem więcej niż oczekiwałem, podziękowania także dla innych osób tam pracujących - także się angażowały i udzielały porad. polecam tą firmę na 100%.

Paweł

2010-02-0424 właśnie zakończyłem współpracę z firmą, pełny profesjonalizm, podejście do sprawy i klienta oraz a może przede wszystkim szacunek do klienta - nie byłem którąś tam teczką tylko Panem Jerzym z nazwiskiem i konkretnym problemem. Także zakres wiedzy, sposób działania, pisma = pełne uznanie z mojej strony. Polecam ta firmę z czystym sumieniem swoim znajomym, któzy tez korzystają z usług i są zadowoleni w pełni.

Jerzy Z.

2009-11-0423 firma godna polecenia, szybko, sprawnie i fachowo. Poradziła co i jak zebrać i udokumentować, nie miałam pojęcia, że tak można. Dostałam w pełni mnie satysfakcjonujące odszkodowanie, także polecam !!!

M.Z.

2009-06-2122 Firma godna polecenia. Rzeczowo i profesjonalnie załatwiono moją sprawę. Szczerze polecam.

Mariusz Z.

2009-06-1821 zakończyłem współpracę z Adiutor Centrum, szybko, sprawnie, fachowo i miła obsługa, nie obiecywali złotych gór, tylko tyle ile jest realne i dostałem tyle, za co jestem serdecznie wdzięczny, poza tym usłyszałem kilka cennych rad od Pań:) Polecam tą firmę z czystym sumieniem, zasługują na miano solidnej.

Jacek

2009-06-0920 dziękuję za pomoc firmie Adiutor Centrum, zajęła się fachowo i profesjonalnie moją sprawą, pomogła także jak załamałam się i chciałam zrezygnować, dziękuję za wsparcie, cierpliwość i okazane ciepło, polecam firmę...

Viola

2009-03-1219 Polecam tę firmę z czystym sumieniem, bardzo mi pomogła i w sprawie karnej i cywilnej, napisała co tzreba , moje oczekiwania co do wysokości odszkodowania także spełniła. Dziękuję jej za szczerosć, uczciwość i dobrą wolę, będe poelcałą jej firmę każdemu kto ma problem po wypadku i nie tylko.................................Warto skorzystać z ich pomocy.

AGA

2009-03-0318 dziękuję firmie Adiutor za okazaną pomoc i uzyskanie odszkodowania, nie byłem łatwym klientem, nie dostarczałem dokumentów, nie stawiłem się na badaniu, a mimo to z cierpliwością prowadziła sprawę dalej, właśnie zakończylismy, jestem mega zadowolony, polecam :)

Maciek

2009-03-0117 Nasza kancelaria odszkodowawcza , funkcjonująca dotychczas w formie działalności gospodarczej, została przekształcona w spółkę jawną pod nazwą Adiutor Centrum D. Janek sp.j. (numer KRS 0000316746).
Poniższe opinie otrzymaliśmy wcześniej.

--------------------------------------------------------- adiutorADMIN ---------------------------------------------------------

2008-11-0116 Dziękuję firmie ADIUTOR za pomoc w bardzo skomplikowanej sprawie. Mimo wielu schodów jakie sprawiał TU (ponad dwa lata),firma nie poddała się. Wywalczyła odszkodowanie przekraczające moje oczekiwania.Bardzo polecam firmę ADIUTOR. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ-POLECAM

Marian.W.

2008-09-2615 polecam szczerze tą firmę, solidna,rzetelna i dokładna, naprawdę znają się na robocie i wiedzą co potrzeba i jak napisać do TU, i "walczą" w obronie klienta będąc przy tym życzliwi, mili i sympatyczni, poza tym przez cały czas wspierali mnie i dodawali otuchy, z czystym sumieniem skieruję tam każdego kto ma problem z odszkodowaniem czy nawet po poradę.

Z.B.

2008-08-2014 właśnie otrzymałam pieniądze z TU, jestem niezmiernie wdzięczna firmie Adiutor, bałam sie powierzyć moją sprawę firmie,ale warto, polecam Adiutora!!! Wysłuchała mnie, pokierowała do lekarzy, kazała spisać na kartce wszystko, sama także rozmawiała z lekarzami bo mi nie chcieli dac dokumentów i załatwiła wszystko, a wczoraj wpłyneły pieniążki. Muszę napisać, że idąc do Adiutora nie czuje się wyobcowania i alienacji, pełne zainteresowanie mną i sprawą, pomoc z każdej strony. Chcę gorąco podziękować warto skorzystac z ich pomocy, są na 6!!!

Anita

2008-06-2013 zakończyłem współpracę z Adiutorem i polecam gorąco!!!! Miła atmosfera, profesjonalna wiedza i obsługa, rzeletność i uczciwośc to podstawy u nich, mimo, że mieszkam 160 km od Wrocławia to zdecydowałem się na ich pomoc i nie zawiodłem się, warto było!!!! Polecam - firma jest świetna w tym co robi, i nie pozwoliła się poddać, kiedy TU nie chciało ugodowo płacić, no i miła, sympatyczna, mądra i umiejąca słuchać i rozmawiać z ludźmi po wypadku. Co najważniejsze dla mnie to walczyła do końca o wypłatę całego odszkodowania mimo , że było to tylko 200 zł, ale udało się i za to dziękuję. Polecam tą firmę szczerze!!

Tomek

2008-05-3012 Witam, właśnie zakończyłem proces likwidacji mojej szkody w Adiutorze i poelcam ich gorąco!! Firma jest doskonała w tym co robi, świetna wiedza, podejście i zaangażowanie, duże wrazenie zrobiły na mnie pisma jakie pisała do TU. Nie eukrywam, że spęłniła wszelkie moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony. Trzymam kciuki i życze powodzenia. Polecam ta firmę szczerze!!

Krzysiek

2008-04-2411 dziękuję firmie Adiutor za pomoc,uzyskałam więcej niż sie spodziewałam i jestem zaskoczona pozytywnie efektem pracy. Chcę także podziękować za wsparcie,oparcie i to, że cały czas stała po mojej stronie. Co najważniejsze w momencie ,kiedy już miałam dość tej sprawy, walki z TU firma nie pozowliła mi poddać się i zmotywowała do dalszej walki. Dzięki temu sprawa zakończyła się pozytywnie. Bez wahania powiem, że to super firma i bardzo rzetelna działająca dla dobra poszkodowanego.

Kamka

2008-03-1810 Firma skuteczna w 100%, przyszedłem ze sprawą z innej firmy, która chciała doprowadzić do ugody korzystnej dla ubezpieczyciela, firma Adiutor naprowadziła sprawę na właściwe tory. Spotkałem się z miłą obsługą i ze zrozumieniem wszystkich pracowników Adiutora i zrozumiałem, że w końcu nie jestem sam w tym ciężkim okresie dla mnie oraz, że nie jestem kolejnym numerkiem w firmie bez imienia i nazwiska (niestety o czym mogłem się przekonać na własnej skórze - nie wierzcie naciągaczom którzy chodzą po szpitalach!!!!!!). Sprawa nie jest jeszcze w 100% rozwiązana ale mogą polecić Adiutora z czystym sumieniem!! Tak trzymać!!

Sz. M.

2008-03-189 Firma rzetelna i uczciwa w 100% nie trzymają klienta w niepewność. Duże podziękowania - zapewniają profesjonalną opiekę osobą poszkodowanym i walczącym z ubezpieczycielami. Polecam w 100%

M

2008-03-188 Znalazłem tą firmę na stornie internetowej i postanowiłem dowiedzieć się jak mogą mi pomóc. Jej podejście i otwratośc wywarły duże wrażenie na mnie mając doświadczenie w innych firmach, zanim poszedłem do Adiutora. Za każdym razem jak dzwonie z pytaniem dostaję pełną odpowiedź, a jak wychodzę to czuję się silny i podbudowany. Ogormny ukłon za wiedzę, fachowość, solidność , ciepło i zrozumienie. Dziękuję im za pomoc.

Piotrek

2008-03-157 ja takze mialem wypadek w pracy, bardzo ciezki, trafiłem do firmy Adiutor, bardzo, bardzo mi pomogla i zaangazowala sie w moja sprawe, wiedzialem, ze zawsze przychodzac moge liczyc na rozmowe, zrozumienie co skutkowalo pozniej efektem w postaci kolejnych wyplat, ponadto sposob bycia i podejscie sa niesamowite, zawsze witano mnie z usmiechem i dobrym slowem, to wazne w chwili , kiedy traci sie prace i cale zycie ulega zmianie na gorsze, dziekuje serdecznie. Warto, polecam tą firme i jej pracownikow:)

W.M.

2007-10-046 Moja sprawa nie należała do prostych. Pomimo tego pracownicy Adiutora "zajęli się moim przypadkiem" i bardzo mi pomogli. Za okazaną pomoc bardzo dziękuję.

Bożena Sz.

2007-09-245 Polecam!! miałam problem z TU, nie chciano mi wypłacić odszkodowania po śmierci męża z NNW powołując się na nieuzasadnione przyczyny odmawiające wypłaty:(, w tej firmie dzięki pomocy i ich rzetelnej wiedzy udało mi się dostać pełną kwotę odszkodowania. Jeszcze raz dziękuje.

Małgorzata G.

2007-09-234 Jestem pod wrazeniem!! miła, fachowa i rzetelna obsługa:) ,zwlaszcza wiedza i zaangażowanie - serdecznie dziękuje za pomoc i wsparcie, a dodam, że nie byłem łatwym klientem,wymagającym.

Paweł

2007-09-193 Warto - po tej traumie jaką miałam po wypadku dostałam fachową pomoc i poczucie bezpieczeństwa. Solidnie i z dużym zaangażowaniem pracownicy zajmują się każdym przypadkiem. Polecam.

Małgorzata

2007-09-182 Ja także jestem bardzo zadowolony pomocy udzielonej przez ADIUTORA... Od razu zauważyłem, że to Solidna Firma :-))

Janusz

2007-05-111 Rewelacja! Jestem mile zaskoczona podejściem do załatwienia mojej sprawy... Tu chodzi nie tylko o fachowość - to coś więcej. Doskonała atmosfera, empatia i ogromne zrozumienie. POLECAM. Widziałam, że mają certyfikat SolidnaFirma - w pełni na niego zasłużyli.

Jola

2007-04-25


Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.