Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008-2018 Adiutor Centrum D. Janek sp. j.
Wchodzisz z adresu: 35.172.111.47   Przez port: 59334  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.

DOBRA OPINIA W MEDIACH TO PRAWDZIWE WYRÓŻNIENIEFAKTY tvn

Fakty tvn 14.08.2010 godz 19.00


Pomagamy powodzianom - wypowiedź w FAKTACH tvn w dniu 14.08.2010...


Do obejrzenia on-line:TV Telka

TV Telka


Zakończyliśmy cykl audycji informacyjnych w TV Telka
Oglądać można nas było w każdą sobotę.

W cyklicznym programie "MOCNA Jazda", przekazujemy informacje ważne zarówno dla właścicieli firm związanych z logistyką, transportem, budownictwem, ale także dla użytkowników samochodów osobowych. "MOCNA Jazda" to także świat sportów samochodowych, rajdów, wyścigów, wystaw, moto-imprez czy wreszcie zwyczajnych testów aut. Ostatnim ważnym elementem naszych telewizyjnych spotkań jest bezpieczeństwo na drogach, którego popularyzacja wspomaga wysiłki instytucji powołanych do jego przestrzegania. Oglądaj w internecie na żywo, lokalnie we Wrocławiu w telewizji TV Telka oraz w ogólnopolskiej telewizji TMT.Rozmowy w TOKU

Rozmowy w TOKU

Udział w programie...

(...) Dominika i Janina walczą z kolei z firmami ubezpieczeniowymi. Pierwsza kobieta została ciężko ranna w wypadku drogowym. Druga straciła dziecko, potrącone przez pijanego kierowcę. Obie kobiety chcą uzyskać odszkodowanie, ale jak się okazuje, to wcale nie jest takie proste (...)


Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.