Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008-2018 Adiutor Centrum D. Janek sp. j.
Wchodzisz z adresu: 3.236.207.90   Przez port: 57752  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.

DOBRA OPINIA W MEDIACH TO PRAWDZIWE WYRÓŻNIENIEDziennik ubezpieczeniowy

PARKIET.com

W ciągu ostatnich dwóch lat liczba firm, które pomagają uzyskać większe odszkodowania od ubezpieczyciela, znacząco się zmniejszyła. Tym, które przetrwały, przychody wciąż rosną

Ubywa kancelarii odszkodowawczych

Na początku 2008 r. przedstawiciele środowiska ubezpieczeniowego mówili o nawet kilkuset działających kancelariach odszkodowawczych, czyli firmach pomagających uzyskiwać wyższe wypłaty od ubezpieczycieli. – Obecnie funkcjonuje tylko około 50(...) Wśród liczących się firm są m.in. Lex Kancelaria Odszkodowawcza, Adiutor Centrum i Protector.

Dziennik ubezpieczeniowy

DziennikUbezpieczeniowy.pl

Publikacja: Dziennik Ubezpieczeniowy Nr 217 (2112) 2008-11-05

Adiutor Centrum zmienił formę działalności

Kancelaria odszkodowawcza Adiutor Centrum funkcjonująca dotychczas na rynku w formie działalności gospodarczej została przekształcona w spółkę jawną pod nazwą Adiutor Centrum Sp.J., a jej wspólnikami są: Dominika Janek oraz Marcin Janek. Kancelaria rozszerzy dotychczasowe działania związane z rynkiem dochodzenia odszkodowań, kładąc szczególny nacisk na poziom merytoryczny i nowatorskie rozwiązania.

POLITYKA

POLITYKA

Polityka 26/2008

Zapłać za płacz

(...)- Pojawia się nowy typ świadczenia związanego ze śmiercią osoby najbliższej. To dobra wiadomość, bo niewiele osób ma dziś poczucie sprawiedliwości, gdy słyszy, że nic im się nie należy tylko dlatego, że się nie załamali psychicznie, starają się sobie radzić, więc nie nastąpiło znaczne pogorszenie ich sytuacji życiowej.(...)
POLITYKAVIP

VIP

nr 03/2007

Lobby czystego biznesu

VIP

VIP

nr 03/2007

Właściwy kierunek rozwoju
Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza

Wrocław - z dnia 15 marca 2007

Uczciwa walka o odszkodowanie...

(...)Adiutor Centrum to kancelaria doradcza specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań - pomaga ofiarom wypadków przebrnąć przez biurokratyczny gąszcz procedur. Właścicielka - Dominika Janek doskonale rozumie swoich klientów. Kilka lat temu doświadczyła tego samego.(...)
Gazeta WyborczaUbezpieczenia Online

UbezpieczeniaOnline.pl

Pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie - czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach ...
04.01.2007 16:43 czwartek

(...)Z roku na rok wzrasta liczba skarg, które wpływają do Rzecznika Ubezpieczonych. Świadczy to nie tyle o pogorszeniu jakości usług oferowanych przez ubezpieczycieli, ale o pozytywnym zjawisku wzrostu świadomości klientów towarzystw ubezpieczeniowych co do swoich praw.(...)
Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza

Wrocław - z dnia 9 grudnia 2005

Kobieta sukcesu...

(...)Wrocławianka Dominika Janek jako jedna z dziewięciu kobiet otrzymała statuetkę Kobiety Przedsiębiorczej za rok 2005.
Do konkursu organizowanego od sześciu lat przez Avon Cosmetics Polska nominował ją mąż. - Ucieszyłam się, że mnie tak docenia - cieszy się pani Dominika.(...)

Gazeta WyborczaTina

Tina

nr 51/52 z 15 grudnia 2004Wprost

WPROST

nr 49 z 11 grudnia 2005
Tina

Tina

nr 2 z 11 stycznia 2006Super Express

Super Express

nr 265 z 12 listopada 2004
Puls Biznesu

Puls Biznesu

nr 233 2-4 grudnia 2005
Manager Magazin

Manager Magazin

6 stycznia 2006
Wprost

WPROST online

artykuł w internecie

Jedenacie pań firma Avon uznała za najbardziej przedsiębiorcze kobiety 2005 roku.
Konkurs zorganizowano już po raz szósty.W konkursie, któremu patronował BusinessWeek przyznano dziewięć równorzędnych nagród w kategorii kobiety jedyne właścicielki firm. Do konkursu zgłoszone zostały 94 kandydatury


Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.