Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008-2018 Adiutor Centrum D. Janek sp. j.
Wchodzisz z adresu: 35.172.111.47   Przez port: 50616  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.

Nasza ciężka praca, stałe doszkalanie i dostosowywanie do oczekiwań Klienów mają odzwierciedlenie w nagrodach i certyfikatach. Część z nich przedstawiamy Państwu tutaj.

TO WŁAŚNIE NAS WYRÓŻNIA.


CERTYFIKATY


Certyfikat
AKADEMIA
MEDIALNA MŚP

Ukończone szkolenie
Ukończone szkolenie

Dominika Janek
Ukończone szkolenie
Ukończone szkolenie

Dominika Janek
Certyfikat
FIRMA RÓWNYCH
SZANS

Certyfikat
METODY LIKWIDACJI
SZKÓD - szkolenieLiderzy Społecznej Odpowiedzialności
Dobra Firma 2011


Dobra Firma 2011 Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności upowszechnia zasady Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego (CSR).

Program ten ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad Odpowiedzialnego Biznesu. Równocześnie Program ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń CSR.

Koncepcja CSR (Corporate Social Responsibility – odpowiedzialność społeczna biznesu) to idea, według której przedsiębiorstwa w swojej strategii dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne, ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami: klientami, pracownikami, społecznością lokalną. Zwiększanie pozytywnego wkładu w społeczeństwo oraz minimalizowanie negatywnych skutków działalności traktowane jest w tym momencie nie jako koszt, lecz jako inwestycja, zwiększająca konkurencyjność i szansę na powodzenie firmy w długim okresie czasu.

Dobra Firma 2011
Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż ADIUTOR CENTRUM D. Janek sp.j. ma zaszczyt znaleźć się w gronie laureatów programu za rok 2011. Uzyskany tytuł i godło stały się potwierdzeniem stosowanej od lat polityki dotyczącej usług - terminowości i rzetelności ich wykonania oraz indywidualne podejście do Klienta pełne pożądanej empatii.


SOLIDNA FIRMA 2006


Solidna Firma 2006 "Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma istnieje od 2002 roku i ma na celu propagowanie zasad etyki w świecie biznesu t.j. rzetelności, uczciwości i terminowości rozliczeń."

Dla potwierdzenia swojego wizerunku jako partnera profesjonalnego i rzetelnego nasza kancelaria przystąpiła do programu "Solidna Firma 2006". Staramy się również o certyfikat "Firma równych szans", ponieważ chcemy umożliwić zatrudnienie również osobom niepełnosprawnym.
Solidna Firma 2006 Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż ADIUTOR CENTRUM ma zaszczyt znaleźć się w gronie laureatów programu za rok 2006. Certyfikat stał się potwierdzeniem stosowanej od lat polityki dotyczącej rozliczeń z pracownikami, urzędami, kontrahentami, Klientami.

Kancelaria odszkodowawcza ADIUTOR CENTRUM dochodzi odszkodowań za szkody osobowe i rzeczowe dla Klientów z Polski oraz spoza terenu kraju. Dzięki opracowanym procedurom i szerokiej współpracy ze specjalistami różnych dziedzin, uzyskujemy należne odszkodowania dla swoich Klientów. Adiutację szkody prowadzimy kompleksowo w całym zakresie: OC, NNW, AC, ZUS. Udzielamy bezpłatnych konsultacji a prowadzone sprawy kredytujemy.

CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2006

Naszym atutem jest szeroki wachlarz usług, terminowość i rzetelność ich wykonania oraz indywidualne podejście do Klienta pełne pożądanej empatii.

Wyróżnia nas poszanowanie sfery prywatności osoby poszkodowanej, dlatego Klienci trafiają do nas z polecenia lub dzięki reklamie a nie poprzez nachalny marketing bezpośredni.

Ogólnopolska Konferencja Kobiet Przedsiębiorczych


31 maja 2006 Wrocław: II edycja Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych

Pierwsza edycja Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych odbyła się 17 maja w Poznaniu pod hasłem "umieć kochać i pracować". Honorowy Patronat nad poznańską edycją objęła Grażyna Kulczyk. Kolejna edycja konferencji odbędzie się 31 maja we Wrocławiu.
Celem spotkań jest kształcenie i promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet, umożliwiając również porównywanie siebie i bezpośrednią wymianę poglądów ze specjalistami.

Ogólnopolska Konferencja Kobiet Przedsiębiorczych Ogólnopolska Konferencja Kobiet Przedsiębiorczych


KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2005


Avon Avon Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w VI edycji ogólnopolskiego konkursu Kobieta Przedsiębiorcza organizowanego przez firmę Avon Cosmetics Polska wśród nagrodzonych laureatek znalazła się

Dominika Janek

właścicielka firmy ADIUTOR CENTRUM.

Ideą konkursu jest przedstawienie kobiet, które z powodzeniem prowadzą własną firmę, stworzyły ją od podstaw z wykorzystaniem własnej energii i wiedzy.

Projekt prowadzony jest od 2000 r. i ma za zadanie wspierać kobiety w ich pracy zawodowej.

Poprzez konkurs poszukujemy pań, które od minimum trzech lat prowadzą własną firmę, jednak nie poświęciły się całkowicie karierze. Udowadniamy, że w każdym regionie Polski działają firmy, których właścicielki odnoszą sukcesy zawodowe i potrafią dodatkowo spożytkować zyski na polu społecznym, kulturalnym czy też przeznaczać je na cele charytatywne.

Organizatorzy konkursu współpracują z organizacjami kobiecymi w Polsce m.in. z Międzynarodowym Forum Kobiet, Ligą Kobiet Polskich, Klubem Kobiet Biznesu- Polskim Stowarzyszeniem Właścicielek Firm. Konkurs Kobieta Przedsiębiorcza został włączony do specjalnego programu Unii Europejskiej I znalazł się wśród najlepszych przykładów promujących przedsiębiorczość kobiet w Europie.

Statuetki "Kobieta Przedsiębiorcza 2005"wręczono laureatkom podczas uroczystej gali w Warszawie w dniu 29 listopada 2005 roku...
W tym roku po raz pierwszy obok tytułów dla kobiet jedynych właścicielek firm został przyznany osobny tytuł dla kobiet współwłaścicielek prowadzących własną firmę. Każda z kobiet otrzymuje równorzędną nagrodę - honorową statuetkę.

Informacja prasowa - plik PDF. Zapraszamy też do obejrzenia materiału VIDEO
Więcej publikacji prasowych znajduje się natomiast TUTAJ.

Patroni medialni konkursu:
BusinessWeek, Gala, Gazeta Bankowa, Pani, Puls Biznesu, Wprost, kobiety.pl, Polskie Radio Pr I, Polskie Radio Pr III, TVP 3

Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.