Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008-2018 Adiutor Centrum D. Janek sp. j.
Wchodzisz z adresu: 35.172.111.47   Przez port: 36454  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.


Wszyscy pracujący w "ADIUTOR Centrum" mają istotny wkład w budowanie tak świetnego wizerunku naszej kancelarii. Ich ciężka praca, stale poszerzane wiadomości i ciepło okazywane Klientom to podstawa naszego sukcesu. Surowy dobór kadr i osób współpracujących daje pewność, że osoby poszkodowane są reprezentowane przez nas uczciwie i godnie. W trudnych negocjacjach i sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi wykorzystujemy wiedzę prawniczą, medyczną, księgową i inżynierską dla rzetelnej reprezentacji osób poszkodowanych. Praca ta jest niezwykle przyjemna i daje ogromną satysfakcję. Opracowane dla potrzeb firmy procedury prowadzenia spraw znacznie ją ułatwiają.
Nie stwarzamy sztywnej bariery kancelaryjnej pomiędzy Klientami a nami, co sprzyja dobrym kontaktom.         I TO NAS WYRÓŻNIA...

Jacek Wawrzynek

j.wawrzynek@AdiutorCentrum.pl

adwokat
Ukończył Uniwersytet Wrocławski – Wydział Prawa w 1996 roku. Od tego czasu zdobył duże doświadczenie zarówno w sprawach bieżącej obsługi przedsiębiorstw polskich, jak i zagranicznych oraz posiada duże doświadczenie w sprawach karnych.
Jacek Wawrzynek
  Główny trzon zespołu:

  Dominika Janek

  wspólnik

  d.janek@AdiutorCentrum.pl


  mgr inżynier, dochodzeniem odszkodowań zajmuje się od 1998 roku
  Dominika Janek


Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.