Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008-2018 Adiutor Centrum D. Janek sp. j.
Wchodzisz z adresu: 3.236.207.90   Przez port: 51636  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.


Dominika JANEK

ADIUTOR to Twój adiutant na polu walki o odszkodowanie, osoba wspierająca, pomocnik.


Listopadowy poranek. Szykuję się do pracy. Dziś parę ważnych rzeczy do załatwienia, ale najpierw trzeba odprowadzić synka do przedszkola. Idziemy przez ulicę i ... na tym koniec wielu naszych planów. Pewien kierowca wyprzedzał innego na pasach i trafił w nas. Życie zatrzymało się a potem stanęło na głowie. Szpitale, miesiące rehabilitacji, utrata pracy i oszczędności zgromadzonych na mieszkanie. Kiedy sytuacja finansowa była już ciężka znajomy wspomniał, że powinnam starać się o odszkodowanie. Był to kolejny powypadkowy horror. Gdy zakończyłam z sukcesem wszystkie sprawy związane z dochodzeniem odszkodowania dla siebie i syna okazało się, że wiedza jaką zdobyłam jest potrzebna wielu innym poszkodowanym w wypadkach. Zaczęłam działać społecznie w miarę skromnych możliwości. To było jednak mało. Ogromna skala problemu niskiej świadomości ubezpieczeniowej i zawiłości procedur likwidacji szkód oraz oczekiwania wielu potrzebujacych wymogły dalsze działania.

Naturalnym kolejnym krokiem było założenie w 2000r kancelarii doradczej. Ze względu na rolę, jaką pełni nadałam jej nazwę "Adiutor Centrum". Nie jesteśmy zimnymi windykatorami, bo dajemy wiele więcej niż tylko uzyskanie finansowej rekompensaty. Każdego traktujemy indywidualnie z szacunkiem wobec kłopotów, jakie go spotkały.
Nasza kancelaria odszkodowawcza, funkcjonująca dotychczas na rynku w formie działalności gospodarczej, została przekształcona w październiku 2008 roku w spółkę jawną pod nazwą ADIUTOR CENTRUM D. JANEK, M. JANEK SPÓŁKA JAWNA (numer KRS 0000316746), a jej wspólnikami są: Dominika Janek oraz Marcin Janek. Kancelaria rozszerzyła dotychczasowe działania związane z rynkiem dochodzenia odszkodowań, kładąc szczególny nacisk na poziom merytoryczny i nowatorskie rozwiązania.

W ostatnich latach gwałtownie wzrosła liczba biur i kancelarii odszkodowawczych. Towrzyszą temu jednak nieprawidłowości krzywdzące Klientów, bulwersujące opinię publiczną i tworzące zły wizerunek branży. Obserwując to zaangażowaliśmy się w działania non-profit mające na celu wypracowanie dla branży zasad chroniących Klientów i zapewniających uczciwą konkurencję.
Pracujemy nad tym między innymi jako członek Stowrzyszenia ProMotor oraz Izby Gospodarczej Ubezpieczeń i Oceny Ryzyka.
Jesteśmy jednym z inicjatorów i twórców Kodeksu Etyki Doradców Odszkodowawczych.

I TO NAS WYRÓŻNIA...

Witamy wszystkich odwiedzających nas na stronach nowego serwisu i pozdrawiamy szczególnie tych, którzy zetknęli się z powypadkowymi problemami.


Mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas wsparcie i wymierną pomoc.
Dominika Janek


Z uszanowaniem

Dominika Janek

Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum D. Janek sp. j. jest zabronione.